Truck Trailers İndir - Full Torrent - Tek link


Truck Trailers tır simülasyon oyunudur. Tırın kullanımı ve hakimiyetini sağlamak kişisel araçlarınkine kıyasla daha zordur. Tırın taşıdığı yük işi biraz daha zorlaştırıyor. Ancak, tırın zor kontrol edilebilirliğine rağmen kullanmayı sevenler ve kullanmamış olup bu konuda meraklı olanlar vardır.

SCS Software tır sürüşü konusunda yeteneği ve merakı olanlar için mükemmel bir deneyim sunuyor. SCS bu konuda isim yapmış Çek asıllı bir firmadır. Amerika’da geçen 18 Wheels of Steel serisi, Avrupa’da tır ile yolculuk yaptığımız Euro Truck firmanın en bilinen oyunlarındandır. Simülasyon oyunlarının markası olan SCS son olarak da yelpazesine Truck Trailers’i eklemiştir.

Truck Trailers hakkında daha kapsamlı bilgi verecek olursak; SCS’nin diğer serilerinden biraz daha farklı bir içeriğe sahip. Oyunun kullanıcıları bu simülasyon harikasıyla sürüş becerilerini test etme imkanı buluyor. Bir profil oluşturun ve görevler alın. Oyunun başında temel sürücülük testleri yer almaktadır. Görevler diğer tır simülasyon oyunlarına göre farklılık gösteriyor; zor alanlara park etme, teslimatlarda zamanla yarış ve tır yarışlarını içeriğinde barındırıyor.

Her seferinde daha da zorlaşan bölümlere ve heyecan dolu maceralara hazır olun. Truck Trailers tır simülasyonu severlerin vazgeçilmezi olmakta iddialı. Keyifli bir deneyim için Truck Trailers’i deneyin.


Truck Trailers Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi:Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci:2.2 GHz
Bellek:1 GB Ram
Ekran Kartı:256 MB (NVIDIA GeForce 7800, ATI Radeon 1800 yada daha iyisi)
Sabit Disk:900 MB kullanılabilir alan

DOSYALARI İNDİR
OYUN GÖRSELLERİ


VİDEO

23 Ocak 2016 Cumartesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Oyunlar

Euro Truck Simulator 2 İndirGta San Andreas İndirFarming Simulator 19 İndirMinecraft İndir
CS 1.6 İndirGta 4 İndir

Popüler Yazılar

'