Pes 2015 Spor Toto Süper Lig Yaması İndir - V2


PES 2014 ile oyuncu kitlesini hayal kırıklığına uğratan sürüm, PES 2015 ile her alanda iddialı oluşu ile önceki sürümün hatalarını telafi ediyor. Peskopuz isimli yama yapımcı site PES 2015 Spor Toto Süper Lig yamasını paylaştı. Spor Toto Süper Lig Yaması futbol tutkunlarının gönlünü fethetti.

Spor Toto Süper Lig Yaması içerisinde çok çeşitli değişimleri barındırıyor. İçeriğinde ki güncel yama ile süper lige geçiş yapabilirsiniz. Bu yama kullanıcılarına bir çok imkanı sağlıyor. Kendi aranızda seçtiğiniz takımlar ile antrenman ve derbi maçı, takımınıza transfer yapabilirsiniz. PES 2015 Spor Toto Süper Lig yamasının özelliklerini daha detaylı inceleyecek olursak; tüm Spor Toto Süper Lig takımları eklendi, takım isim ve logoları lisanslandı, forma, amblem ve oyuncu isimleri düzenlendi, Ziraat Türkiye Kupası oyuna dahil edildi.

PES 2015 Spor Toto Süper Lig Yaması indir  küçük, büyük bir çok yeniliği ve gelişmiş özelliği ile Türk oyun sever ve programcılar tarafından kullanıcılarına sunuldu. Gerçek futbol heyecanını bu yamada yaşamanız mümkün.

Pes 2015 Spor Toto Süper Lig Yaması Kurulumu

  1. İlk olarak yama dosyalarını indirerek arşivden çıkartın.
  2. Daha sonra "1" klasörünü oyunun kurulu olduğu dizine atın.
  3. Son olarak KONAMI klasörünü Belgelerim içine atarak değiştirilsin mi sorusuna onay verin.
  4. İşlem bu kadar oyunu açıp oynamaya başlayabilirsiniz.

DOSYALARI İNDİROYUN GÖRSELLERİ20 Ağustos 2015 Perşembe

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Oyunlar

Euro Truck Simulator 2 İndirGta San Andreas İndirFarming Simulator 19 İndirMinecraft İndir
CS 1.6 İndirGta 4 İndir

Popüler Yazılar

'