Nfs Most Wanted Araba Yamaları İndir - 50 Adet


Most Wanted araba meraklıları için EA Black Box firması tarafından geliştirilip Electronic Arts şirketi tarafından dağıtımı yapılan profesyonel bir ara yarışı oyunu olarak bilinmektedir. Bu oyunda yine sektörde ki çoğu oyun gibi seri gibi arka arkaya çıkmaktadır. Fakat firma oyun içinde bolca araba çıkartsa da mod yapımcıları istedikleri her arabayı oyunda görmek istedikleri için modelledikleri tüm arabaları oyuna Nfs Most Wanted Araba Yamaları ismini vererek çıkartmaya başladılar. Bu bağımsız yapımcılar sayesinde yapımcılardan kastımız mod yapımcıları tek başına bile olsa oyun dünyasında yapımcı olarak bilinirler bu ayrıntıyı sizlere aktardıktan sonra bu bireyler sayesinde bu oyun aklınıza gelen tüm arabaları bu yamada görebilirsiniz.

Yarış oyunları sizlerde çok seviyorsanız günümüz teknolojileri kullanılarak modelleme ve animasyonları çok iyi düşünülerek yapılmış olan bu oyunda tek eksik arabaydı o problemde bağımsız geliştiriciler sayesinde çıkarttıkları Nfs Most Wanted Araba Yamaları sayesinde çözülmüş oldu. Sizlerde firmanın size sağlamış olduğu arabaların dışındaki arabaları sürmek istiyorsanız bu yamalardan bir tanesi indirebilirsiniz.

Nfs Most Wanted Araba Yamaları Kurma

  • İlk olarak verdiğimiz dosyaları indirerek "Setup.exe" uygulamasını çalıştırın.
  • Daha sonra "ShopSpezial" klasörü içindeki "Kurulum.exe"yi çalıştırın.English seçeneğini seçin ve Open Save Game’yi tıklayın ve Save dosyanızı seçin ve Add’e basın.
  • Şimdiyse NFS Most Wanted Save Editör’ü çalıştırın ve Cariyer isminizi seçip “Fix ChkSum” seçin.
  • Araba yaması kurma işlemi bu kadar arkadaşlar oyuna girip oynamaya başlayabilirsiniz.

DOSYALARI İNDİROYUN GÖRSELLERİ

30 Temmuz 2015 Perşembe

1 yorum:

Popüler Oyunlar

Euro Truck Simulator 2 İndirGta San Andreas İndirFarming Simulator 19 İndirMinecraft İndir
CS 1.6 İndirGta 4 İndir

Popüler Yazılar

'